top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Деталі візиту Star for Life Ukraine у Стокгольм

Оновлено: 6 лют.

У січні Денис Воловик, CEO фонду Star for Life Ukraine, разом із командою фонду відвідали Стокгольм у рамках Star for Life International.


Основною метою візиту було вивчення практичних аспектів програми психологічного здоров’я Motivationslyftet, що розроблена шведськими експертами.

Програма націлена на прививання ментальних навичок, які допомагають повною мірою реалізувати власні здібності. Основою програми є психологічний підхід, дослідження мозку й сприяння тому, щоб він завжди був у тонусі. Адже його еластичність з віком втрачається й важливо її підтримувати. Тому метою програми є в першу чергу розвиток гнучкості мозку.


Крім тренінгу від організаторів програми Motivationslyftet наша команда відвідала школу в Стокгольмі, в якій запроваджена ця програма. Цей візит був націлений на те, щоб побачити практичне застосування програми та зрозуміти, як ми зможемо імплементувати це в українську систему освіти.


Команда також відвідалав наших партнерів Nexer, яким було дуже цікаво побачити, як їхня підтримка у вигляді комп’ютерної забезпечення класів та окремих учнів перетворюється на користь для дітей у конкретних школах, які наші партнери обрали для співпраці через Star for Life Ukraine.


Окрім відвідування цих надихаючих заходів, команда зустрілася з керівниками групи корпоративних соціальних ініціатив одного з найвідоміших шведських брендів, які також бажають підтримати українських дітей.


Команда Star for Life Ukraine сподівається незабаром розповісти подробиці наших нових партнерств, а також поділитися результатами, які ці партнерства принесуть Україні.

5 переглядів
bottom of page