top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Владислав з Харкова - відкриття світу програмування з новим ноутбуком

Через широкомасштабне вторгнення сім'я Владислава переїхала з Харківської області, міста Дергачі. Новим домом для них стала Полтавська область. Було складно адаптуватися до нових умов, але родина намаглася знайти позитивні сторони у цій ситуації. Однією з таких стала пропозиція від вчительки математики. Вона розповіла учням про можливість записатися на курси з програмування.

Владислав зацікавився цією пропозицією і вирішив спробувати себе в цій сфері. Він почав відвідувати курси від Star for Life Ukraine. Завдяки індивідуальному підходу та цікавим поясненням досвідченого викладача наших курсів Сергія Михайловича, хлопець швидко засвоював матеріал. Владислав дуже радів своїм успіхам і був захоплений роботою над програмами та алгоритмами.


Проте виконувати домашні завдання та опрацьовувати додаткові матеріали, щоб ще краще засвоювати матеріал, вдавалося не завжди. Адже старий ноутбук Владислава був у дуже поганому стані та ледь працював. Дізнавшись про це, ми вирішили допомогти хлопцеві розкривати свій потенціал. Тож подарували Владиславу новий потужний ноутбук. Новий пристрій став для нього справжнім сюрпризом та великим повштовхом для його навчання та розвитку. Владислав радіє, що тепер у нього є потужний і надійний пристрій, який допомагає йому у поглибленні нових навичок.


Цей ноутбук став незамінним інструментом для Владислава в його новому хобі. Він не тільки допомагає Владиславу розвиватися у сфері програмування, а також значно облегшив процес навчання.

Ми у Star for Life Ukraine щиро раді бути частиною таких світлих історій і заохочуємо долучатись до нас!11 переглядів
bottom of page