top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Олександр з Києва - маленький програміст із великими мріями

Олександр, 11-річний хлопчик з Києва, його сімʼя пережила важкі часи через широкомасштабне вторгнення. Їм довелося жити у підвалі у непростих умовах під обстрілами. Але завдяки допомозі родичів, вони змогли покинути небезпечну зону і знаходяться зараз у Вінницькій області.


У нових умовах Олександр продовжив навчатися у рідній школі у дистанційному форматі. Одного разу через шкільний чат батьки хлопчика дізналися про курси програмування від Star for Life Ukraine. І дуже зраділи можливості безкоштовно навчатись.


Олександру сподобалися курси, він швидко засвоював нове та вже дуже скоро показував перші успіхи.

“Завдяки вашим курсам з'явилася надія на краще майбутнє,на розвиток і перспективу. Коли у Олександра виходить програма він дуже радіє! Це свого роду маленька перемога, яка допоможе пізніше не здаватися при труднощах, а їх перемагати!” - поділилася мама Олександра Олена.


Дізнавшись про труднощі родини з технікою, ми в Star for Life Ukraine вирішили подарувати Олександру ноутбук, щоб він міг комфортно відвідувати дистанційне навчання у рідній школі та поглиблювати свої знання з кодінгу.


Отримавши подарунок, родина не могла повірити власним очам. Олександр дуже зрадів і, не гаючи часу, одразу ж почав насолоджуватися роботою за новим ноутбуком. Він та його сім'я виразили нам щирі слова подяки за знайомство з програмуванням, за заняття та за подарунок, який відкрив стільки нових можливостей!


Зараз хлопець полюбляє малювати на новому пристрої, і це надихнуло його у майбутньому освоїти графічний дизайн. І ми в Star for Life Ukraine будемо раді розширюватись і допомагати дітям опановувати нові навички! Але для цього необхідна ваша підтримка, тому долучайтеся до проєкту на нашому сайті у розділі «Хочу допомогти».5 переглядів
bottom of page