top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як Данііл з Маріуполя знайшов свій шлях до успіху завдяки новому ноутбуку

Діти завжди готові до вивчення нових речей та відкриття світу. Але що, якщо навчання стає важким через відсутність необхідних інструментів? В такій ситуації дитина може втратити інтерес до навчання та своїх мрій.


Саме так було і з Даніілом, який переїхав з Маріуполя до Вінницької області. Данііл змалку цікавився програмуванням та дизайном сайтів. Проте, для того, щоб розвиватися у цій галузі, Даніілу дуже потрібен був комп'ютер. Але, через складну ситуацію з переїздом з Донецької області, в нього не було власного ноутбука.


Для того, щоб продовжувати вивчати програмування, йому доводилося ходити до сусідів, які дозволяли використовувати їхній комп'ютер.

Але все змінилося, коли у житті Данііла з'явилися курси від Star for Life Ukraine. Хлопець дуже гарно проявляв себе під час занять, проте не мав змоги виконувати домашні завдання та вивчати щось поза межами класу через відсутність ноутбуку. Тому ми в Star for Life Ukraine вирішили подарувалии Даніілу новий ноутбук, який став для нього великим кроком вперед на шляху до своїй мрії.

Данііл отримав доступ до необхідних інструментів та навичок, які дозволять йому розвиватись та реалізувати свій потенціал у світі програмування.


Цей новий ноутбук дозволив Даніілу розвивати свої навички програмування та дизайну. Він зміг зосередитися на своїх захопленнях та досягти нових висот. Зараз він використовує свій ноутбук для вивчення нових мов програмування та для того, щоб розробляти свої проекти.


В подальшому, він прагне знайти роботу, пов'язану з його хобі та застосувати знання, отримані завдяки ноутбуку та курсам від Star for Life Ukraine.


Кожна історія успіху дітей, які отримали допомогу від Star for Life Ukraine, є нагадуванням про важливість та необхідність таких проектів у нашому суспільстві. Тому заохочуємо вас долучатись!22 перегляди
bottom of page