top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: як новий ноутбук допоміг Вадиму з Вишгорода зробити перший крок до мрії

16-річний Гончарук Вадим з Вишгорода - учень курсів програмування від Star for Life Ukraine. Його захоплює світ кодінгу, і він вже декілька разів проходив навчання у професіонала своєї справи, викладача нашого курсу, Сергія Іщерякова.


Але єдине, що заважало хлопцеві повністю зосередитися на навчанні, була відсутність власного комп'ютера. Вадим довго шукав вихід з цієї ситуації, і ми з командою, побачивши його потенціал та жагу до навчання, вирішили подарувати хлопцеві ноутбук.

Побачивши подарунок, хлопець дуже зрадів. За допомогою нового ноутбука Вадим міг зосередитися на навчанні та розвиватися у обраній сфері, використовуючи нові навички з основ програмування, отримані на курсах.

Новий ноутбук став для Вадима не лише інструментом для навчання, а й кроком до мрії. Хлопець вирішив продовжувати вивчати програмуванн ще глибше, щоб отримати ще більше знань та зробити кар'єру в цій сфері.


Ця історія Вадима є лише однією з багатьох історій успіху. Ми пишаємось тим, що можемо допомогти талановитим дітям розвиватися та реалізовувати свої мрії. Наша команда продовжуватиме підтримувати молоде покоління в Україні та допомагати їм досягати великих результатів у своїх кар'єрах та житті.8 переглядів
bottom of page