top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як новий ноутбук допоміг Роману з Лубен поглибити знання з програмування

Майже кожна дитина мріє про нові гаджети та іграшки. Але є ті, хто мріє про можливість навчатися та отримувати знання. Саме такою дитиною є 12-річний Роман з міста Лубни Полтавської області.

Роману лише 12 років, але він вже знає, чим хоче займатися в майбутньому. З дитинства хлопчик був зацікавлений технікою та гаджетами, тому, коли він перший раз почув про програмування, його зацікавленість сягнула вершин. Роман став запитувати батьків, як він може дізнатися більше про цю сферу та навчитися програмувати.


Батьки вирішили знайти можливості для свого сина розвиватися в цікавій йому областіі та звернулися до рідної Лубенської школи. Вчителі порадили їм курси з програмування від благодійного фонду "Star for Life Ukraine". Родина вирішила спробувати. Основною причиною було те, що саме Java-програмування, якому був присвячений актуальний курс, найбільше цікавило Романа.


На курсах хлопець не тільки вивчив свою першу мову програмування, а й знайшов нових друзів та мотивацію для розвитку своїх здібностей. Однак його сімʼя зіткнулася з проблемою - вони не мали можливості придбати ноутбук для навчання програмуванню поза межами класу та для дистанційного навчання. Але благодійний фонд "Star for Life Ukraine" допоміг Роману здійснити мрію, подарувавши ноутбук.


Для Романа цей ноутбук став джерелом натхнення та нових знань. Хлопець, а також його молодша сестра Аня використовують пристрій для дистанційного навчання в школі. Також Роман поглиблює знання з програмування.


Для нашої благодійної організації це ще одна нагода підтвердити важливість нашої місії - допомогти дітям з малозабезпечених родин отримати доступ до новітніх технологій та можливостей для розвитку. І ми заохочумо всіх доєднуватися та робити внесок у підростаюче покоління!

37 переглядів
bottom of page