top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як новий ноутбук допоміг Саші, переселенці з Харкова, повернути свої хобі

Ми в Star for Life Ukraine почали збирати особисті історії постраждалих від війни дітей. За весь час проєкту в нас назбиралось чимало таких розповідей, і кожна з них дуже особиста та зворушлива. Тому вирішили почати вісвітлювати ці історії, щоб якомога більше людей дізналося про здібних школярів, яким ми разом з нашими партнерами допомагаємо розвивати свої таланти та створювати комфортні для навчання умови.


Перша історія, якою хочемо поділитись, це історія дівчинки Саші з Харкова, яка була вимушена покинути своє рідне місто і переїхати з родиною в Івано-Франківську область.

Попри те, що Саша за сотні кілометрів від власної оселі та друзів, дівчинка продовжує вести активне життя. Після уроків онлайн в рідній харківській школі, вона їздить в місто на спортивні тренування, на заняття з фізики, англійської мови, фінансової грамотності та відвідує курси програмування від Star for Life Ukraine та Центра освітніх інновацій.


Життя Саші триває, і за цей рік маленьке місто стало майже рідним саме завдяки активностям, які не лише допомагають не опускати руки, а й дарують можливості для розвитку.

Однією з таких можливостей став комп’ютер, який Саша отримала в подарунок від Star for Life Ukraine за підтримки нашого партнера шведської компанії Nexer. Ми раді, що змогли ощасливити школярку, отримавши у відповідь найцінніше - щиру вдячність та щасливі очі!


Саша дуже радіє тому, що її дистанційне навчання в рідній харківський школі з новим комп’ютером стало більш комфортним. А також планує продовжувати займатись програмуванням поза межами комп’ютерного класу.


Ще раз хочемо виразити свою вдячність нашим партнерами, без яких все це було б неможливим. А також запрошуємо всіх охочих долучатися до проєкту, щоб разом з нами втілювати маленькі мрії маленьких людинок з великими талантами та великими амбіціями!43 перегляди
bottom of page