top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як новий ноутбук став ключем до майбутнього для Валерії з Запоріжжя

Валерія потрапила до Івано-Франківської області через повномасштабного вторгнення. Її сім​​ʼя була змушена покинути рідне Запоріжжя, опинившись у більш безпечному, хоч і чужому для них, середовищі. Нові умови життя були важким випробуванням для родини. Однак, вони знайшли в собі силу і вирішили продовжувати життя в новому місці.


Після переїзду Валерія долучилася до курсів з програмування від Star for Life Ukraine. Про них мамі Валерії розповіла колега по роботі, порадивши доєднатися. На курсах дівчинка почала вивчати програмування та 3D-моделювання, що стало її новим захопленням. Вона мала велике бажання після закінчення курсів не лише розширювати свої знання у новому хобі, а й розвиватися як майбутній фахівець в інформаційних технологіях. Проте, на жаль, родина Валерії не мала можливості самостійно придбати ноутбук необхідної потужності.


І тоді ми разом з командою вирішили допомогти Валерії та її батькам. Заручившись підтримкою наших партнерів, передали дівчинці ноутбук, щоб вона мала змогу продовжити займатися 3D-моделюванням. Родина була вражена таким подарунком, а щастю Валерії просто не було меж.“Подарунок від Star for Life Ukraine став для нас дуже несподіваним і неймовірно приємним сюрпризом. Самостійно ми б не мали змогу придбати подібний ноутбук. Тому дуже вдячні фонду, що Валерія тепер має змогу розвиватися в новому хобі!” - каже Надія, мати Валерії.


Крім того, що ноутбук допоміг поглиблювати знання в 3D-моделюванні, він також значно полегшив Валерії процес навчання в школі. Виконувати домашні завдання, опрацьовувати необхідний матеріал та шукати інформацію стало набагато зручніше та швидше. А для нас дуже важливо спряти покращенню освітнього процесу, й ми раді стати дотичними до цього і поза рамками наших курсів.


Ми в Star for Life Ukraine дуже раді, що можемо допомогти молодим людям, таким як Валерія, отримати навички, які стануть корисними для їх майбутньої кар'єри і життя. Наша мета - допомагати дітям, які опинились у важкому життєвому становищі здобувати нові навички, зростати та розвиватися. Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на шанс отримати краще майбутнє, і ми продовжуватимемо працювати в цьому напрямку.


Якщо ви також хочете допомогти дітям отримати доступ до цифрових технологій та відкрити для них нові можливості, зв'яжіться з нами на сайті Star for Life Ukraine.

31 перегляд
bottom of page