top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як ноутбук допоміг Марії та Олександрі з Луганську визначитись з майбутнім шляхом

У 2015 році сестри Марія та Олександра вимушені були покинути свій рідний Луганськ через російську агресію. Тато дівчат загинув, а їхнє житло було зруйноване.

Але вони не здались. Навпаки, почали рухатись вперед та знаходити нові можливості. Одна з таких можливостей з'явилася завдяки Star for Life Ukraine - це курси з програмування, на які дівчата потрапили за рекомендацією шкільної вчительки. Ці курси стали для них шансом не тільки вивчити щось нове, а й знайти своє покликання.


Курси виявилися дуже цікавими і корисними для дівчат. Сестри з цікавістю слухали лекції викладача, засвоювали нові знання та отримували корисні поради від професіонала своєї справи.

“Сергій Михайлович, який проводив заняття, виявився не тільки досвідченим програмістом, але й харизматичним викладачем, який мотивував слухачів до саморозвитку у сфері IT”, - кажуть дівчата.


Але найбільшим сюрпризом для них стала новина про те, що Star for Life Ukraine подарувала кожній з них потужний ноутбук. Це стало великою несподіванкою, яка ощасливила дівчат.


До цього сестри мали змогу відвідувати дистанційне навчання по черзі, але завдяки Star for Life Ukraine кожна з дівчат тепер має власний ноутбук і може бути повноцінно залучена в освітній процес у рідній школі.


Курс та подарунок від Star for Life Ukraine дав сестрам можливість поглибити свої знання у сфері ІТ. Дівчата і надалі планують опановувати цю сферу, а Марія, завдяки цьому навіть визначилась з майбутньою спеціальністю.


Ми в Star for Life Ukraine щасливі, що маємо змогу допомагати дітям реалізовуватись та будувати майбутню карʼєру. І запрошуємо вас долучатись, щоб разом ми змогли ощасливити якомога більше дітей.

43 перегляди
bottom of page