top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: як ноутбук допоміг Євгену з Харкова вивчати програмування


Наша рубрика дитячих історій стає популярнішою та все більше зацікавлює читачів. Тому ми не зупиняємось і продовжуємо ділитися історіями з вами. Одна з таких трапилася з Євгеном, який через повномасштабну війну разом зі своєю родиною переїхав з рідного Харкова до Кіровоградської області.

Євген - дуже талановитий хлопець, який захоплюється математикою та програмуванням. Він уже 6 років займається у групі з поглибленим вивченням математики у Малому Каразінському університеті м. Харкова, а також брав участь у районній олімпіаді Київського району м. Харкова, де зайняв 1 місце.

Євген захоплюється програмуванням на Arduino та робить різні електронні саморобки. Хлопець хоче продовжувати розвиватись в ІТ. Тому, коли він дізнався про курси програмування від Star for Life Ukraine , зрозумів, що це його шанс поглибити знання.

Але, на жаль, старий комп'ютер Євгена мав дуже малий монітор і часто зависав, що перешкоджало навчанню та розвитку в програмуванні. Тому ми у Stаr for Life вирішили допомогти хлопцеві, подарувавши ноутбук, завдяки якому тепер він може швидше і зручніше вчитись та поглиблювати знання.

За словами Євгена, новий ноутбук дуже допоміг йому безперешкодно відвідувати онлайн-уроки, навчатися на курсах від Star for Life, брати участь в додаткових заняттях з математики.

Євген - це приклад того, як подібні подарунки можуть допомогти дітям розвиватись і здійснювати свої мрії, а ми в Star for Life Ukraine будемо продовжувати підтримувати дітей у цьому процесі.34 перегляди
bottom of page