top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як потужний ноутбук змінив життя Данила з Миколаєва

Данило з Миколаєва - переселенець з міста, що постраждало від війни в Україні. Його родина була змушена залишити рідний дім і переїхати до Івано-Франківська, щоб зберегти свої життя. І, хоча це було важко, Данило продовжував займатися своїм улюбленим футболом, який допоміг йому знайти нових друзів та відчути себе як у своєму рідному місті.


Однак, крім футболу, Данило почав цікавитись програмуванням. Декілька років тому він відвідував курси в Миколаєві, де його навчили основам JavaScript. Переїхавши до Івано-Франківська, Данило долучився до занять з програмування від Star for Life Ukraine. Але через війну Данило не зміг взяти з собою свій стаціонарний комп'ютер, тож довелося займатись дистанційно зі свого мобільного телефона.


Ми в Star for Life Ukraine разом з нашими партнерами не могли залишитись осторонь потенціала Данила та його жаги до вивчення програмування й вирішили подарувати потужний ноутбук, а разом із ним можливість займатись улюбленою справою із задоволенням та наполегливістю.


Для багатьох з нас подарунок у вигляді ноутбука може здатися звичайним, але для Данила це більш ніж просто пристрій для роботи. Це можливість розвиватись в обраній галузі.


Я був дуже вражений, мої батьки - також! Ми не могли повірити, що зараз, в такі непрості часи, є люди, яким не байдужа доля молодого покоління. Навпаки - розвивають, виховують, навчають, щоб укріпити нас як розумних і перспективних майбутніх українців. Щиро дякуємо за надану можливість!” - каже Данило.


Закликаємо всіх охочих долучитися до нашого проєкту і допомогти дітям отримати доступ до необхідної техніки та інтернету для навчання й особистісного розвитку. Кожен внесок важливий, адже є внеском в молоде покоління, а отже і в майбутнє України, як цифрової держави. Разом ми можемо зробити більше і змінити життя дітей на краще.

56 переглядів
bottom of page