top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Зимова школа програмування від Star for Life Ukraine

Star for Life Ukraine разом із Центром освітніх інновацій під час новорічних канікул проводять спецкурс для школярів під назвою Зимова ІТ-школа. Програма включає в себе вебінари та практичні заняття, що дозволять учням опанувати основи Java- та Android- програмування.Завдяки інформаційній підтримці Міністерства Освіти та Науки України на заняття зареєструвалось більше 3000 школярів з усіх регіонів України.

Заняття триватимуть до 25-го лютого і включатимуть дві навчальні програми. Перша для для учнів 5-7-х класів, а друга для 8+ класів.

“Ми впевнені, що рішення про відкриття зимової школи було більш ніж вдалим. Оскільки кожен охочий має змогу опанувати основи програмування за досить короткий проміжок часу і зробити це своїм хобі, а в майбутньому навіть і професією,” - каже Денис Воловик, Виконавчий Директор фонду Star for Life Ukraine.


Навчання включає вебінари, домашні завдання, і зустрічі. Протягом тижня учні продивляються вебінари, після чого виконують домашнє завдання за пройденими темами. А в кінці тижня зустрічаються з викладачем (одна з груп онлайн, друга офлайн у школі в Івано-Франківську).

На зустрічі викладач випадковим чином обирає виконане домашнє завдання одного з учнів, демонструє його на екрані та аналізує правильність виконання. Це дає змогу всім школярам на прикладі переглянути свої роботи та виправити помилки.

“Завдяки тому, як все зрозуміло та просто пояснено у вебінарах, усі учні впевнені у своїх знаннях та успішно виконують домашні завдання. Саме тому на початку зустрічі кожен з школярів тримає кулачки, щоб обрали саме його/її роботу, адже учні сприймають це, як чудову можливість продемонструвати, як добре засвоїли тему,” - каже Сергій Іщеряков, викладач Зимової школи програмування.


Команда Star for Life Ukraine спостерігає великий інтерес з таких заняттях з програмування і планує реалізувати схожий навчальний проектс і на весняних канікулах. Ви можете підтримати наступну школу програмування через кнопку «Хочу допомогти» вгорі.

7 переглядів
bottom of page