top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Історії: Як Сергій з Первомайську знайшов покликання завдяки подарунку від Star for Life Ukrainе

Історії успіху завжди надихають і демонструють, що немає неможливого, якщо віриш у себе та маєш потрібні інструменти. Саме таку історію нам розповів Сергій з міста Первомайськ Миколаївської області.


Сергій - людина з інвалідністю, але це не завадило йому знайти своє покликання в IT-галузі. Декілька місяців тому він почав знайомство з мовою програмування Java та виявив у собі потенціал до розвитку в цій сфері.


Сергій дізнався про курси від фонду Star for Life Ukraine від свого знайомого, який теж пройшов цей курс та зараз є Middle-спеціалістом в одній з провідних IT-компаній України.


У чоловіка були свої мрії та амбіції, але бракувало потрібної техніки для їх реалізації. Але тут на допомогу прийшов фонд Star for Life Ukraine. Ми подарували Сергієві новий ноутбук, що стало справжнім чудом для нього. Такий подарунок дав чоловіку натхнення та енергію для того, щоб продовжувати своє навчання та розвиток в IT-сфері.


"Цей чудовий ноутбук дозволить мені продовжувати навчання, і я сподіваюся, що через певний час я занурюсь в цей дивовижний світ IT-технологій", - розповідає Сергій.


Що найголовніше, історія Сергія стала ще одним прикладом того, як допомога та підтримка можуть допомогти людям досягти своїх мрій.Фонд Star for Life Ukraine не тільки допомагає людям отримувати якісну освіту та навички, але і підтримує їх у реалізації своїх цілей та мрій. Це створює можливості та надії для багатьох людей, які мають потенціал, але потребують допомоги, щоб його реалізувати.


Важливо пам'ятати, що кожен з нас може допомогти, хоча б маленькою справою, і стати часткою прекрасної історії підтримки та надії.

3 перегляди
bottom of page