top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Android for Kids

Минулого року ми запустили українській підрозділ проєкту Star for Life - Star for Life Ukraine, метою якого є викладання ІТ-навичок та підвищення самооцінки українських школярів. Першим ІТ-курсом Star for Life Ukraine став курс Java for Kids, який прошли 200+ школярів. Зважаючи на зацікавленість в цьому курсі і чудові відгуки, вже на початку цього року ми запустили новий курс - Android for Kids, який стартував з пілотною групою з 15 учнів.
Метою курсу є опанування процесу створення Android-додатків школярами. А ідея народилася з прагнення змотивувати дітей до вивчення ІТ, бажання навчатися котрому суттєво примножується, коли учень бачить, що сам здатен щось запрограмувати і більш того завантажити це на свій телефон.


Курс розділений на два етапи: буферний та основний. На буферному етапі учні на первинному рівні опановують програмування мовою Java. Навчання проходить на звичайних комп’ютерах. Протягом цього періоду вчитель визначає учнів, здібних до програмування. Подальше навчання і самостійна розробка сильно залежать від техніки, до якої мають доступ учні, оскільки для більш складних задач основного етапу потрібна потужна комп’ютерна база. Завдяки нашим партнерам, які допомагають із забезпеченням комп’ютерних класів та окремих здібних учнів відповідною технікою, вже 15 школярів змогли перейти до основного етапу навчання.


Навчальну програму подальшого Java-програмування, яка використовується на курсі Android for Kids, розроблено у відповідності із вимогами сертифікаційного іспиту 1Z0-808 корпорації Oracle, корпоративний сертифікат дозволяє офіційно працювати Java-розробником в ІТ-компаніях США без наявності диплому про вищу освіту.


«Мені наразі невідомо, хто ще в Україні готує розробників за програмами у відповідності до вимог Oracle», - каже Сергій Іщеряков, талановитий викладач курсу, який на своєму викладацькому рахунку має 150 учнів, з яких третина - це школярі, які вже отримали сертифікат від Oracle.Надана завдяки нашим партнерам комп’ютерна техніка вирішила проблему комп’ютерного забезпечення і дозволила пілотній групі опанувати процес створення Android-додатків. Тож тепер ми маємо запити від ще кількох шкіл, які прагнуть надати таку можливість і своїм учням. Проєкт Star for Life Ukraine готовий до запуску нових класів у рамках курсу Android for Kids та до організації влітку 2023-го року першого в Україні турніру з Android-розробок для учнів 5-7-х класів. Це стане дуже потужним кроком не лише для нашого проекту, а й для України в цілому, адже для учнів 5-7-х класів турніри з програмування не проводились у нашій країні ніколи.


Все це стане можливо лише за постачання ще більшої кількості комп’ютерів відповідної потужності. Тому, якщо ви особисто або компанія, частиною якої ви є, маєте бажання та можливість підтримати проект, а разом з тим підтримати розповсюдження такого інноваційного для України і цікавого для дітей курсу, як Android for Kids, перетисніть на кнопку «Хочу допомогти» вище та обирайте зручний для вас варіант допомоги проєкту.18 переглядів
bottom of page