top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Від фестивалей робототехніки до нового потужного ноутбуку - Данило з Жовтих Вод

Ми щасливі бачити вашу зацікавленість нашою рубрикою дитячих історії! Тож не плануємо зупинятись, а лише набиратимемо обертів. Сьогодні хочемо розказати вам про хлопця, місто якого, впевнені, скоро знову прославиться, але вже не імʼям Богдана Хмельницького, а імʼям Солода Данила, який став героєм нашої нової історії!

Любов Данила до програмування почалася з фестивалей робототехніки, де він демонстрував неабиякі успіхи. А вже у 2022 році хлопцю вдалося скласти вступні іспити та отримати можливість навчатися у Черкаському фізико-математичному ліцеї в 7-му класі.У ліцеї Данило не лише знайшов ідеальне середовище, щоб поглиблювати необхідні для програмування математичні здібності, а і дізнався про курси від Star for Life Ukraine. Хлопець радісно приєднався до нашої команди та отримав можливість брати участь у благодійних курсах програмування та спілкуватися з іншими талановитими учнями.

Проте, у Данила виникла проблема: його старий ноутбук працював дуже нестабільно. Це стало перешкодою для навчання та заважало прогресу. На щастя, завдяки підтримці Star for Life Ukraine, Данило отримав новий потужний ноутбук. Тепер хлопець може швидко та ефективно працювати над завданнями з кодінгу, запускати й тестувати власні програми та продовжувати розширювати свої знання у світі ІТ.

Ми, в Star for Life Ukraine, відчуваємо гордість, допомагаючи талановитим дітям, таким як Данило, реалізувати свої мрії. Наша мета - не лише забезпечити їм доступ до необхідних ресурсів, але й створити дружнє та надихаюче середовище, де вони можуть розвивати свої навички та будувати успішну кар'єру у своїй обраній сфері.Якщо ви так само, як Данило, мрієте реалізувати свої таланти та отримати підтримку, приєднуйтесь до нас. Разом ми можемо створити багато цікавих проектів та навчитись багато чому цікавому!

6 переглядів
bottom of page