top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як програмування стало світлом у важкі часи для Максима з Харкова

Максим з Харкова, зараз проживає разом зі своєю родиною в Хмельницькому. Вони були змушені переїхати через бойові дії, які точилися у їхній області. Але навіть у ці складні часи Максим не втратив свою пристрасть до програмування. Він самостійно вирішив, що хоче вивчати мову програмування.


Максим продовжував дистанційно навчатися у рідній харківській школі. Його класний керівник запропонувала курси "Зимова школа. JavaAndroidBasic" від Star for Life Ukraine, він був в захваті і вирішив, що це знак!


Максим почав відвідувати курси. Він був дуже задоволений тим, як викладач подає матеріал - з достатнім рівнем складності, який вимагає зусиль, але залишає простір для творчості. Хлопець переконаний, що такі курси були б корисні навіть для дорослих.

Незвичайним подарунком став ноутбук, який Максим отримав від Star for Life Ukraine. Він і його сім'я були приємно здивовані цим подарунком. І хоча їхня головна мета була зосередитися на знаннях, які можна отримати на курсах, ноутбук виявився неймовірним додатковим ресурсом.


Раніше Максим просив у старшого брата використовувати його старенький ноутбук, оскільки у нього не було свого. Тепер він має потужний ноутбук, на якому може без перешкод писати код.


Максим активно використовує ноутбук для програмування. Раніше Максим часто скаржився на повільну роботу комп'ютера, але тепер він радіє тому, наскільки швидко він може працювати.


Цей ноутбук справді допоміг Максиму поглибити свої навички в програмуванні. Він з легкістю використовує його для вивчення нових концепцій, практичного застосування та створення власних проектів. Максим уже встиг записатися на продовження курсу з вивчення Java, і його майбутні плани включають подальшийе розвиток у цій сфері.


Завдяки курсам з програмування від Star for Life Ukraine та ноутбуку, Максим отримав можливість зростати і розвиватися у своїй улюбленій галузі. Він планує використовувати свої навички програмування для досягнення успіху в майбутньому і, можливо, навіть здійснити свої мрії у ІТ-сфері, такі як опанування нових мов програмування та досягнення кар’єрних вершин.


Максим є прикладом того, як доступ до освіти та підтримка можуть змінити життя дитини та відкрити безліч можливостей. Його історія показує, що навчання програмуванню може не лише розширити кругозір і навички, але також вплинути на самооцінку, мотивацію та віру у свої сили. Максим знає, що ІТ-галузь швидко розвивається і надає безліч можливостей для особистого та професійного зростання.


Завдяки підтримці від Star for Life Ukraine, Максим отримав не лише технічні знання, але й віру у свої здібності та переконання, що його мрії можуть стати реальністю. Він проявив себе як талановитий програміст, але найважливіше - його пристрасть до вивчення і розвитку в цій галузі.


Така віра і визначеність Максима нагадують про важливість надання доступу до освіти та розвитку у сфері програмування для дітей, особливо для тих, хто переживає важкі часи через широкомасштабне вторгнення.


Star for Life Ukraine продовжує надавати можливості таким дітям, як Максим, та допомагає їм розкрити свій потенціал у сфері ІТ.5 переглядів
bottom of page