top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Star for Life Ukraine підписав меморандум про співпрацю з центром освітніх інновацій

Оновлено: 12 січ.

Раді повідомити, що благодійний фонд Star for Life Ukraine, організований Sigma Software, розпочинає нову співпрацю з комунальним закладом позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради. Цією співпрацею ми прагнемо зробити свій внесок в ІТ-освіту молодого покоління в Україні, надаючи їм засоби та можливості для отримання ІТ-навичок разом із підвищенням їхньої самооцінки.


На початку 2022 року, коли Star for Life Ukraine розпочав свою діяльність, багато видатних освітян допомагали команді фонду своїми знаннями та підтримували ініціативи. Сьогодні нові друзі стають партнерами, об’єднаними спільними цілями: надати можливість молодим поколінням реалізувати та досягти своїх мрій, незважаючи на будь-які виклики, та сприяти створенню навчальної системи, де кожна дитина має доступ до якісної освіти.


Центр освітніх інновацій (CEI.if.ua) є рушієм змін, адже працює з вчителями, впроваджуючи нові методики навчання та програми курсів, трансформуючи культуру викладання STEM. Команда Star for Life Ukraine вдячна об’єднанню зусиль, застосовуючи освітній досвід материнської організації Star for Life та залучаючи міжнародних партнерів.


«Ми цінуємо те, що «Star for Life Ukraine» обирає наш ліцей у програмі передачі комп’ютерів, а нашу міську раду — як партнера. Разом ми працюватимемо над тим, щоб принести світло науки в життя дітей та побудувати сильну цифрову державу», – зазначила Марія Починок, директор Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради.


«Приємно розпочати співпрацю між нашими організаціями з передачі 100 комп’ютерів у подарунок від шведської IT-компанії Nexer AB, партнера Star for Life Ukraine. Ми всі сподіваємось, що це лише початок нашої спільної діяльності, яка створить сприятливі умови для отримання знань дітьми та збереже Україну сильною, незалежною і, звісно, процвітаючою», – говорить Наталія Захуцька, представник Star for Life Ukraine.


ПРО STAR FOR LIFE

Ми запустили Star for Life Ukraine у 2022 році як некомерційну суборганізацію відомого материнського проєкту Star for Life. Засновниками Star for Life є шведський підприємець, бізнес-лідер і філантроп Ден Олофссон і його дружина Крістін. Вони започаткували цей проект у 2005 році як благодійний фонд, який зосереджується на розширенні можливостей молодих людей для здійснення своїх мрій і ведення здорового життя.


Тренери Star for Life завдяки унікальній освітній програмі зміцнюють самооцінку учнів і мотивують їх інвестувати у свою освіту та ухвалювати мудрі життєві рішення. Таким чином вони можуть побудувати краще майбутнє і, коли подорослішають, зробити внесок у більш рівноправне, справедливе та стале суспільство.


Натисніть тут, щоб дізнатися більше про результати першого року та плани Star for Life Ukraine

27 переглядів
bottom of page