top of page
Пошук
  • Фото автораStar For Life

Дитячі історії: Як подарунок став творчим натхненням для Зоряни зі Світловодська

Зоряна з міста Світловодська в Кіровоградській області. Вона має хист до музики, танців, малювання, любить фотографуватися та редагувати зображення за допомогою додатків на телефоні, а також створювати власноруч незвичайні наліпки.


Історія Зоряни та Star for Life Ukraine починається з того, що її класний керівник написалат про зимову школу з програмування у групу батьків. Зоряну це дуже зацікавило, а її мама зраділа можливості розвитку в новому напрямку для своєї доньки.


Під час проходження курсу Зоряна проявляла себе дуже активно і привернула нашу увагу своїм творчим підходом до кодінгу. Проте як ми дізналися згодом Зоряна не мала власного ноутбука, щоб після курсів продовжувати поглиблювати свої знання. Тому ми передали їй ноутбук як подарунок.


“Тепер наша дитина може використовувати ноутбук для дистанційного навчання та програмування. А також трохи для ігор, звісно. Тепер Зоряна досхочу може сидіти й займатись кодінгом, ніхто і ніщо не обмежує нас в часі”, - каже мама Зоряни Юлія.

Завдяки новому ноутбуку Зоряна має можливість розвивати свою креативність і творчі здібності. Вона сподівається, що вже в найближчому майбутньому буде використовувати різноманітні програми для дизайну, створення графіки та редагування зображень. І за допомогою цих інструментів вона зможе втілювати свої ідеї, створюючи оригінальні дизайни та унікальні наліпки.Родина Зоряни висловила свою вдячність Star For Life Ukraine за надану можливість отримати ноутбук та безкоштовний доступ до ІТ-курсів. Цей подарунок відкрив нові горизонти для Зоряни. І ми віримо, що знання, які вони отримала, стануть їй надійним фундаментом для її майбутньої карʼєри.

6 переглядів
bottom of page