top of page
kids.jpg

НАШІ ПРОЄКТИ

Star for Life Labs

Місце де кожна дитина отримує все для перших кроків в світі цифрових знань та навичок.

 

Проєкт комп’ютерних лабораторій Star for Life спрямований на забезпечення дітей, в тому числі й вимушених переселенців, доступом до позашкільної освіти та активностей спрямованих на розвиток професійних компетенцій та особистості, шляхом організації на базі Лабораторій навчання в сфері комп’ютерних наук.

 

Дитина отримує можливість продовжити дистанційну освіту використовуючи ресурси Лабораторій, долучитися до позашкільного навчання основам програмування та отримати базові цифрові навички.

 

Лабораторія працює за змішаною системою поєднання онлайн та оффлайн  підходів в освітньому процесі. Діти мають змогу отримувати не лише теоретичні знання, відвідуючи онлайн заняття, але й підтримку менторів (досвідчених викладачів) безпосередньо на базі Лабораторії.

Мета програми: забезпечення можливості позашкільної освіти для дітей та підлітків в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб

 

Проєкт передбачає широке партнерство з місцевими школами регіону присутності, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями в освітній сфері, а також комерційними організаціями, які приймають активну участь у посиленні ролі позашкільного навчання в системі державної освіти України.

war_edited.jpg

Реалізація програми передбачає:

  • створення освітніх осередків в безпечних регіонах Україні

  • тісну взаємодію з органами місцевого самоврядування, територіальними громадами 

  • інтерактивні методики навчання

  • налагодження комунікаційних звʼязків серед молоді

  • створення нових груп за інтересами

bottom of page